O nas


Strona Główna > O nas

O naszej firmie


Firma Awentil zajmuje się sprzedażą, montażem oraz przeglądem systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych w Warszawie i Białymstoku


Dysponujemy szeroką ofertą klimatyzacji w Warszawie i w Białymstoku skierowaną do klientów indywidualnych, firm i instytucji w zakresie dostaw, montażu, serwisu, przeglądu, obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej oferowanych przez nas urządzeń.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w oparciu o zespół doświadczonych projektantów i instalatorów jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów i zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia klimatyzacyjnededykowane do każdego rodzaju pomieszczeń, z uwzględnieniem oczekiwań formułowanych przez użytkownika. Oferowane urządzenia pochodzą z oficjalnej sieci dystrybucji, posiadają gwarancję, odpowiednie certyfikaty, aprobaty techniczne i wymagane atesty.


Instalatorzy wykonujący usługi montażu klimatyzacji, wentylacji oraz urządzeń chłodniczych posiadają umiejętności i wiedzę, popartą certyfikatami autoryzacyjnymi, które są niezbędne do wykonywania usług i zachowania gwarancji. Oferujemy bezpłatną pomoc techniczną w zakresie doboru i montażu urządzeń, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące poprawy komfortu cieplnego w pomieszczeniach.


Jeśli interesuje Cię montaż klimatyzacji w Warszawie, Białymstoku lub okolicach - skorzystaj z naszych usług!