ROTHENBERGER


Strona Główna > Produkty


Klimatyzacja


GREE największy producent klimatyzacji na świecie z 25 letnią tradycją, od kilkunastu lat dostępny dla polskich klientów za sprawą firmy Free Polska.

Cennik Gree 2019
Katalog Gree 2019

LG od 1968 roku dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji przeznaczonych do użytku domowego i komercyjnego.DAIKIN od ponad 90 lat dostarcza najbardziej komfortowe, efektywne energetycznie i niezawodne rozwiązania w zakresie klimatyzacji, oczyszczania powietrza i wentylacji, dbając jednocześnie o oryginalne wzornictwo i funkcjonalność oferowanych urządzeń.

Cennik DAIKIN 2019

WIENKRA od 1990 roku jest wiodącym na rynku krajowym dystrybutorem urzadzeń klimatyzacyjnych takich firm jak: LG, Gree, Mitshubishi, Toshiba, Daikin i innych. Oferuje kompleksowe rozwiązania do wszystkich zastosowań, od klimatyzatorów pokojowych , przez systemy komercyjne, do elastycznych rozwiązań mogących zapewnić klimatyzację dużych obiektów mieszkaniowych , handlowo- usługowych i przemysłowych. W ofercie posiada również pełną gamę materiałów, urządzeń i narzędzi do zastosowania w klimatyzacji i wentylacji.
Wentylacja


ALNOR od 1994 roku jest wiodącym polskim producentem kompleksowych rozwiązań w szeroko rozumianym segmencie wentylacji.

ALNOR

SYSTEMAIR od 1974 roku dostarcza efektywne rozwiązania nowoczesnej wentylacji, w oparciu o proste rozwiązania, które są wynikiem wieloletniego doświadczenia.

SYSTEMAIR