Telefon: 608 082 224 E-mail: biuro@awentil.pl

Klimatyzacja, urządzenia chłodnicze i wentylacyjne

Wierzymy, że każdy zasługuje na komfort przebywania w klimatyzowanym pomieszczeniu. Teraz również mieszkańcy Warszawy mogą dołączyć do zadowolonych klientów firmy Awentil. Dziesiątki zrealizowanych projektów, urządzenia od autoryzowanych producentów i wiedza na temat montażu i serwisu instalacji chłodniczych sprawiają, że wykonywana przez nas praca to duża satysfakcja dla klientów. Warto sprawdzić, dlaczego jeszcze klienci indywidualni i firmy decydują się na współpracę z zespołem Awentil!

Dlaczego firma Awentil?

Decydując się na współpracę z Awentil zyskują Państwo kompleksową usługę. Oferujemy nie tylko sprzedaż urządzeń chłodniczych i klimatyzacji, lecz także ich profesjonalny serwis. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy poszukujące efektywnego systemu wentylacji do swoich biur. Dzięki sprawdzonym dostawcom sprzętu jesteśmy w stanie zagwarantować, że po zamontowaniu będzie on niezawodnie spełniał swoją rolę.

W przypadku jakichkolwiek problemów nasza kadra z chęcią wykona przegląd instalacji w Państwa mieszkaniu lub firmie, proponując błyskawiczną naprawę. W Awentil nie staramy się podążać za wysoką jakością, lecz ją tworzymy!

Kompleksowe usługi w zakresie klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa

Na temat klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa wiemy niemal wszystko. Właśnie dlatego klienci z Warszawy mogą liczyć na naszą fachową pomoc w każdym zakresie. Jako Awentil oferujemy między innymi sprzedaż oraz montaż instalacji chłodniczej, dopasowanej do potrzeb każdego pomieszczenia. Nasi pracownicy z chęcią podejmą się również serwisowania stworzonego systemu wentylacji. Poniżej przedstawiamy szczegóły proponowanej oferty.

Wybór odpowiedniego urządzenia

Podczas kompletowania asortymentu dużą uwagę zwracamy na atesty poszczególnych urządzeń. Prowadzona przez nas sprzedaż klimatyzacji opiera się na oficjalnej sieci dystrybucji, przez co klienci mogą mieć pewność o najwyższej jakości sprzętu. Posiada on niezbędne do działania w domach i firmach certyfikaty, zapewniające niezawodność i zgodność z obowiązującymi przepisami. Zamówiona klimatyzacja projektowana jest przez nasz zespół tak, by dopasować wielkość instalacji do faktycznych potrzeb Państwa pomieszczenia. Nie pozostawiamy niczego przypadkowi – klienci z Warszawy mogą liczyć na fachowe podejście do poznania ich potrzeb oraz ich spełnienia.

Profesjonalne montowanie klimatyzacji

Nasze urządzenia chłodnicze tworzą często skomplikowane instalacje w pomieszczeniach klientów. Dzięki posiadanej wiedzy potrafimy sprecyzować, w jakim miejscu zamontować sprzęt chłodzący, jak doprowadzić do niego źródło energii elektrycznej i pozostałe elementy tworzące system wentylacji. Działania te wymagają dużej precyzji, dlatego delegowani na miejsce wykonania zlecenia pracownicy są szczegółowo przygotowani do wykonania swojej pracy.

Jesteśmy w stanie zagwarantować, że decydując się na montaż klimatyzacji w Awentil zyskają Państwo niezawodnie działające urządzenia, zamontowane według najwyższych standardów.

Fachowy serwis urządzeń

Od czasu do czasu warto zadbać o właściwy przegląd instalacji wentylacyjnej. W Awentil zatrudniamy cenionych fachowców, którzy sprawnie stwierdzą stan klimatyzacji oraz rozpoznają źródło problemu w razie jakiejkolwiek usterki. W trosce o efektywną współpracę Państwa z firmą Awentil proponujemy pracę na postawie podpisanej umowy. Dzięki temu przegląd i serwis urządzeń wentylacyjnych opierać się będą na niższym taryfikatorze, co pozwoli maksymalnie obniżyć koszty związane z obsługą.

 

Do naszych zadań w zakresie serwisowania wchodzi między innymi czyszczenie filtrów, uzupełnianie freonu, czy sprawdzanie szczelności instalacji. Ci z Państwa, którzy stwierdzą jakiekolwiek nieprawidłowości w działaniu układu mogą liczyć na bezpłatną naprawę i części zamienne do nawet 36 miesięcy od uruchomienia klimatyzacji!

Precyzyjne wykonywanie swoich zadań

Chcemy, by klienci zgłaszający się do naszej firmy byli usatysfakcjonowani z proponowanej oferty i jakości jej wykonania. Swoim warszawskim klientom proponujemy konkurencyjny cennik, który wyróżnia się na tle innych firm z branży i pozwala zminimalizować koszt usługi w zamian za niezawodność stworzonej instalacji.

 

Dzięki Awentil mają Państwo pewność, że: 

  • zamontowane urządzenia wentylacyjne posiadają niezbędne do działania certyfikaty i atesty, 
  • dysponowani na miejsce zlecenia fachowcy posiadają odpowiednie doświadczenie do projektowania i instalowania układu chłodniczego, stworzona instalacja w efektywny sposób spełniać będzie swoją rolę zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i biurach firm, 
  • w ciągu 36 miesięcy od montażu otrzymają Państwo bezpłatne części zamienne i robociznę w razie wykrycia jakiejkolwiek nieprawidłowości, wykorzystane do stworzenia systemu wentylacji części pochodzą od autoryzowanych producentów, gwarantujących najwyższą jakość. 

Swoim klientom oddajemy pełen wachlarz własnej wiedzy i doświadczenia. W razie potrzeb z chęcią odpowiemy na jakiekolwiek pytania. Od teraz mieszkańcy Warszawy mogą cieszyć się klimatyzacją tworzoną według najwyższych standardów!

 

AWENTIL

ul. Skoczylasa 13/36

03-471 Warszawa

660 713 444

pawel.kossowski@awentil.pl

Copyright 2019 Awentil. Wszelkie prawa zastrzeżone